Real TV

Real TV CANLI İZLE

Real TV

 

Real TV Azerbaycan, 2015 yılında test yayınlarına 2016 yılında ise gerçek yayınlara başlamış Azerbaycan merkezli bir televizyon kanalıdır. Genel merkezi Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’de konumlanan kanalın sahibi ise ünlü Azeri gazeteci Mirşahin Agayev’dir. Yeni bir kanal olmasına karşın Azerbaycan’da büyük bir izleyici kitlesi toplamayı başaran kanal haber içerikli yayınlar yapmaktadır. Kanal ayrıca ülkemizde ikamet etmekte olan Azerbaycan kökenli vatandaşlarımız tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Ülkemizde yaşayan Azeriler Real TV Azerbaycan aracılığıyla kendi ülkelerinde yaşanan olayları en hızlı ve doğru biçimde öğrenebilmektedir.

Kanal birçok alternatif haber kanalında yapılanın aksine haber temasının dışına hiç çıkmamakta. Bu sayede kanal güvenilir bir haber kanalı hissiyatı vermekte

 

Real TV Programları ve Yayın Akışı

 

Real TV Azerbaycan, 7 gün 24 saat haber yayını yapan Azerbaycan merkezli bir televizyon kanalı. Kanalda; siyaset, kültür, ekonomi, röportaj, spor, hava durumu ve daha birçok kategoriden haberler izleyicilere sunuluyor. Ayrıca bu haberlere kanalın web sitesi üzerinden de erişebilmek mümkün. Ayrıca kanalda yayınlanan haber programlarına sık sık siyasetçilerden iş adamlarına kadar çeşitli konuklar eşlik ediyor ve bunlarla çok değerli söyleşiler gerçekleştiriliyor. Kanal ayrıca her geçen gün gelişen teknolojiye de ayak uydurabilmek için çeşitli yatırımlar yapmakta. Real TV Azerbaycan canlı yayın keyfini web sitemiz aracılığıyla kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

 

Real TV Azerbaycan Frekansı

 

Real TV Azerbaycan, Azerspace-1 uydusu üzerinden 46 derece Doğu yönünde yayınlar yapmakta. Eğer tek bir çanak anteniniz mevcutsa ve bu da Türksat yönüne ayarlanmışsa bu kanalı izlemek biraz zahmetli olabilir. Ancak web sitemiz üzerinden Real TV Azerbaycan keyfini hiçbir uğraş gerekmeksizin doyasıya yaşamanız mümkün. Yine de kanalı uydu alıcınızı kullanarak izlemek isterseniz öncelikle ya mevcut çanak anteninizi yaklaşık olarak 4-5 cm doğu yönüne çevirmeniz ya da Azerspace-1 yönüne ayarlanmış ikinci bir çanak anten kullanmanız gerekecek. Sonrasında ise verdiğimiz güncel Real TV Azerbaycan frekans bilgilerini kullanarak kanalı izleyebilirsiniz.

 

Azerspace-1 Uydusu

Frekans: 11135 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Real TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: +994 12 404 51 02

Adres: Bakı şəhəri, N. Nərimanov rayonu, Əhməd Rəcəbli 2 küçəsi, 21