Yaban TV

Yaban TV CANLI İZLE

Yaban TV

 

Türkiye’nin ilk ve tek yaban yaşamı ve doğa sporları kanalı olan Yaban TV, doğa sporcusu olan Gazeteci Ufuk Güldemir tarafından 27 Aralık 2006 tarihinde kurulmuştur. Yaban TV, tarım, hayvancılık, bahçecilik içeriklerinin yanı sıra; balıkçılık, avcılık, okçuluk, dalış, off-road, dağcılık, havacılık ve rafting gibi çeşitli doğa sporları çerçevesinde de farklı içeriklere programlarında yer vermiştir. İlgilileri için Yaban TV canlı yayın akışında bu ve benzeri pek çok programa anında ulaşmak mümkün.

‘’Living The Outdoors’’ sloganıyla yayın hayatına başlayan kanal, Outdoor Channel, Chasse de Peche, Caccia Pesca ve Wild TV gibi dünyada benzerleri yayınlanan programlar arasında yerini almış, Türkiye’nin en çok izlenen belgesel kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere farklı pek çok kurum ve kuruluş tarafından ödüllendirilen Yaban TV, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle bilinmektedir. Kanal, sosyal sorumluluk projelerine ‘’Yüzde Yüz Doğa Vizyonu Belgesi’’ doğrultusunda destek vermektedir. Orman ve Su İşleri Bakanlığı başta olmak üzere, farklı federasyon, konfederasyon, çeşitli spor kulüpleri, üniversiteler ve toplum örgütleriyle iş birliği protokolleri imzalayan kanal, ‘’doğayı koruma ve sürdürülebilirlik’’ çalışmalarına aktif olarak katılmaktadır. Siz de bu çalışmaların bir parçası olmak, projeleri takip etmek ve daha pek çok konuda bilgi sahibi olmak isterseniz Yaban TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden kanalı kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Benzer temada yayınlar gerçekleştiren Av TV canlı yayınlarını da web sitemizden takip edebilirsiniz.

Yaban TV, özellikle sporseverler ve doğa gönüllüleri tarafından ilgiyle takip edilen bir kanal haline gelmiştir. Yabanstore, Yaban Akademi, Yabanmama ve Yabantur alt kuruluşlarıyla izleyicilere pek çok farklı alanda ulaşmayı hedeflemiştir. Doğa sporlarını etik ilkeler doğrultusunda yapmak, yaşam için ekosisteme saygı duymak, tehlike altında bulunan türlerin korunmasına öncülük etmek, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını sağlamak ve bu konularda izleyicilerini bilgilendirmek kanalın temel ilkeleri haline gelmiştir.

 

Yaban TV Frekans Bilgisi

 

“Yaban TV Türksat uydusunda neden yok?” sorusu son zamanlarda izleyiciler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Bunun sebebi kanalın Türksat’tan ayrılma kararı almış olması ve dolayısıyla da eski frekans bilgileriyle erişim sağlanamaması. Yaban TV canlı yayınlarını web sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Yaban TV frekans bilgileri de kanal Türksat üzerinden yayın yapmaya yeniden başladığı taktirde web sitemize eklenecek.

 

Yaban TV Nereden İzleyebilirim?

 

Digitürk 189. Kanal

beIN Connect

yabantv.com

facebook.com/yabantvcom

 

Yaban TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 324 47 91

Fax: (0212) 324 47 90

Adres: MKM B5, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Etiler/İSTANBUL